Volim Вести во живо

април 3, 20200

Вести во живо Hurricane е нова група составена од три млади и талентирани девојки кои моментално се број еден тема на Балканот и пошироко во регионот.Групата ја сочинуваат претставничката на Евровизија за Србија, Сања Вучич, Ивана Николич и ќерката на Ненад Кнежевич Кнез, Ксенија Кнежевич. Hurricane групата постои веќе 2 години но пеејќи странски песни, а периодов ја објавија скоро нивна заедничка песна по назив- Фаворито. Фаворито зачудувачки достигна за само неколку дена милионски прегледи на Youtube и стана вистински хит.Живо вести жешките сцени во спотот за песната Фаворито, повлекоа големо внимание и подигнаа прашина во јавноста и кај публиката, иако тие се занимаваат со музика веќе 2 години наназад.

Вести во живо Сања Вучиќ се претстави пред пошироката јавност во 2016 година кога ја претставуваше Србија на Евровизија. Сепак, имаше еден скандал во тоа време. Поточно, британските медиуми тврдеа дека Сања наводно се обидела да го заведе нивниот тогашен претставник, пејачот Волфорд, обидувајќи се да го убеди да дојде со неа во нејзината хотелска соба.Живо вести Ксенија Кнежевиќ учествуваше како седумнаесетгодишно девојче во Беосонг во 2013 година, кога настапуваше со пријателите Ангела Вујовиќ и Ден Гашиќ, но тие во тоа време не постигнаа голем успех.

Вести во живо како што неодамна откри, таа е во емотивна врска веќе четири години, но не сака да го открие идентитетот на нејзиното момче.Живо вести третиот член на групата Hurricane, Ивана Николиќ, се најде во центарот на вниманието во февруари годинава, кога се состана и се сликаше со славниот Johnny  Деп, кој престојуваше во Белград, во ресторан. Членовите на групата „Hurricane “  неодамна изјавија дека се многу популарни на Карибите, каде што настапувале неколку пати и зборувале за непристојни понуди.Живо вести И додека Сања тврди дека не ги добива, Ксенија и Ивана признаа дека тоа им се случува. Кога сте дел од јавниот бизнис се разбира дека ке се сретнете со тоа,секаде се случуваат непријатности.

КОНТАКТ

VOLIM
Мобилен & вибер: +389 76 637 833
Е-поста: info@volim.com.mk
Инстаграм: volim_mk
Фацебоок: VolimMakedonija
АРОМАТИЗИРАНО ОВОШНО БИНО VOLİM 14.4 SHOT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *