Volim Најпопуларен пејач на Балканот

март 25, 20200

Најпопуларен пејач на Балканот е моментално најпознат и најпопуларен пејач на Балканот. Најпопуларен пејач на Балканот на почетокот го знаевме од групата Елитни Одреди, кои имаа предобри хитови кој се слушаат и денес и нема никогаш да се заборават. После тој успех во групата , двајцата пејачи се раздвоија, а Relja Popovic продолжува со уште нови, се подобри и подобри хитови, да ја воодушевува публиката, особено неговите фанови и најголемите обожаватели.  Relja Popovic  е во врска со популарната пејачка Николија Јованович, ќерката на Весна Змијанац. Најпопуларен пејач на Балканот тие имаат и ќерка по име Реа. Најпопуларен пејач на Балканот нивниот заеднички живот не ги спречи да продолжат да бидат најдобри во тоа што го прават а тоа се разбира е музиката.

Најпопуларен пејач на Балканот исто така и Николија , издаде нови албуми со огромни хитови кои имаат милионски прегледи , а најпрегледувана и најсакана песна од фановите , е заедничката песна од Relja Popovic и Nikolija – Meduza.  Исто така голем хит е целиот нов албум на Реља, во кој се издвојува и песната која е напишана лично од него и се однесува на смртта на неговата мајка – Туга из Поршеа.Најпопуларен пејач на Балканот неговата музичка кариера ја започнал уште од помлади години. Уште во основно школо се дружел со Владимир, почнале да слушаат рап и така настанува групата Елитни Одреди.

Најпопуларен пејач на Балканот Реља има мал дел актерска кариера , имал голема желба да глуми и да учествува во филмови. Прв филм во кој тој има глумено се вика – Дремано Око. Заедно со Николија се запознале на снимањето на спотот за песната – Алкохола Литар, која стана одличен хит и фановите поделија позитивни коментари .Најпопуларен пејач на Балканот откако Никколија и Реља се заедно, Николија во 2016 година го изгуби своето дете, и подоцна во 2017, ја добија ќеркичката Реа. Како родители се доста успешни, како и во својата кариера во која без сопирање прават и креираат нови музички дела, додека ќеркичката ја чува нејзината баба Весна Змијанац.

КОНТАКТ

VOLIM
Мобилен & вибер: +389 76 637 833
Е-поста: info@volim.com.mk
Инстаграм: volim_mk
Фацебоок: VolimMakedonija
АРОМАТИЗИРАНО ОВОШНО БИНО VOLİM 14.4 SHOT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *