Volim Попусти Во Македонија

март 3, 20200

Попусти во Македонија анастасија Ражнатович е новата sвезда на Балканот која со само две песни на самиот старт направи бум и веднаш изгради своја кариера. Анастасија Ражнатовиќ е ќерка на српската фолк пејачка Светлана-Цеца Ражнатовиќ и Жељко Ражнатовиќ Аркан.Попусти во Македонија родена е на 25.05.1998 година во Белград. Таа е пејачка и во јули 2018 година го издаде својот прв сингл ‘Савршен пар’. Таа има постар брат, Вељко Ражнатовиќ. Попусти во Македонија има уште седум полусестри и сестри од страната на нејзиниот татко. Анастасија Ражнатович има голема поддршка особено од нејзината мајка, Цеца Ражнатович, со која има исто така настапувано на нејзините концерти каде заедно со својата мајка ги пеат големите хитови на Цеца и сега нејзините сопствени.

Попусти во Македонија таа има дадено интервју за многу списанија бидејќи сега е популарна, а уште повеќе бидејќи е ќерка на Балканска sвезда, па сите се интересираат за нејзиниот приватен живот.Попусти во Македонија таа во Магазин изјавила дека сака момче кое ќе знае да ја цени, ќе умее да ја сака и ќе умее да прими љубов и да е духовит и шармантен. Да знае да се однесува убаво со својата девојка, и да подарува внимание, почит и верност.Попусти во Македонија Анастасија Ражнатович уште од мала се појавува на телевизија покрај нејзината мајка Цеца Ражнатович, но после нејзиното полнолетство за кое Цеца и приредила огромна забава со многу гости, Анастасија започнала да се занимава со макекенство.

Попусти во Македонија на рани реклами можеме да го видиме нејзиното лице кое е прекрасно. Првата песна која ја објавува е песната – Савршен пар, која е направена во Скопје кај нашиот најпознат продуцент Дарко Димитров.Попусти во Македонија веднаш по објавувањето на нејзината песна имаше лавина од коментари позитивни и честитки за успехот. Песната има над 30 милиони прегледи на Youtube. Втората песна која ја објави под името – Ране, се покажа како уште поуспешна од Савршен пар, бидејќи има повеќе прегледи на Youtube каналот.

КОНТАКТ

VOLIM
Мобилен & вибер: +389 76 637 833
Е-поста: info@volim.com.mk
Инстаграм: volim_mk
Фацебоок: VolimMakedonija
АРОМАТИЗИРАНО ОВОШНО БИНО VOLİM 14.4 SHOT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *