Volim Brooklyn lounge bar Skopje

април 3, 20200

Brooklyn lounge bar Skopje е вистинското место за вашето утринско кафе или пак пијалок и храна после шопинг, Brooklyn lounge bar Skopje сместено на приземје во Сити Мол Скопје. За вистинска дружба со пријателите, за квалитетна и вкусна храна, за пријатен амбиент, и за одлична кафе дружба. Brooklyn Lounge Bar нуди место кое ке го обожавате бидејќи има заедно и кафе и храна .Brooklyn lounge bar Skopje најбитно е тоа што во него има екстра квалитетно кафе, што е плус за овој бар. Во однос на храната, Country Burger е најомилениот цело време овде, не можете да тргнете око ниту од Пилешкото кари, исто така секоја врста на менито е одлична особено thе Snickers Crepe. Откако го надградија менито, ова место стана уште подобро во однос на храната.

Омилен дел во Brooklyn lounge bar Skopje e што постојат промотивни понуди кои траат две недели и изборите секогаш се многу прифатливи и неверојатни. После шопинг не останува никој рамнодушен да седне во Brooklyn lounge bar Skopje и да ужива во вкусната храна и одличното квалитетно кафе. Од друга страна, кога сме кај менито, имаат одлично мени кое ке ве воодушеви. Од Бруклин појадок , Авокадо појадок, Њу Јорк појадок, Менхетен појадок, пржени лепчиња, јајца со сланина, криспи чикен бурито , до различни видови на салати како – Авокадо салата, Бруклин салата, Шеф салата, Капрезе салата, Цезар салата, Цезар каламари салата, Шопска, Грчка и многу други.

Brooklyn lounge bar Skopje од бургери , неодоливите Свис бургер, Бруклин чизбургер, Менхетен бургер, и Американ Бургер. Додека од сендвичи ги има омилените Кентаки сендвич, Њу Јорк сендвич, Туна сендвич,Моцарела сендвич, Пица сендвич и секакви врсти на тостови. Како и топли предјадења,четири вида сирење, кватроформаџи брускети, брускети со моцарела и многу други. Од менито можете да заклучите дека во Brooklyn lounge bar Skopje имаме најразлични видови на секаква храна во која имате голем избор, ваше е што ке одлучите и во што ке уживате.

КОНТАКТ

VOLIM
Мобилен & вибер: +389 76 637 833
Е-поста: info@volim.com.mk
Инстаграм: volim_mk
Фацебоок: VolimMakedonija
АРОМАТИЗИРАНО ОВОШНО БИНО VOLİM 14.4 SHOT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *