Volim Crnobelo.com – Приказна за секој

април 4, 20200

Crnobelo.com е приказна за секој, која постои веќе 10 години кај нас во Македонија. Најактуелна страница со секогаш најновите и најактуелни информации, забава од типот, вицови, смешни информации, информации за светот итн.  Секојдневно чекор по чекор, статија по статија, полека допира  до срцата на читателите, до Вашите срца, и пресреќни се што успешно ја завршуваат нивната мисија. Crnobelo.com e лајфстајл магазин и препознатлив бренд со низа награди и признанија зад себе, но најмило од сè им е кога читателите  ќе кажат дека CRNOBELO.com е нивниот пријател без кој не можат да си го замислат денот.

Да ни сервираат  уникатна и квалитетна содржина е нивното мото. Во време кога другите сакаат само да бидат „кликани“, тие  сакаат да бидат веродостојни и читани. Не се задоволуваат со дружба само овде и денес, туку сакаат нивната приказна да ја продолжат да ја градат и да растат заедно.Работите ги гледаат од поинаква перспектива и сакаат секое нивно  катче да ви биде и животен прирачник и бегство од животните бури и квалитетен начин на забава. Бескрајно се благодарни за Вашата доверба и безрезервна поддршка, за секој коментар, лајк и посета на нивниот портал.

Изминативе 10 години тие дадоа сè од себе за да ви сервираат квалитетен производ и неизмерно се  благодарни што им одговоривте во ист дух, им сервиравте и конструктивна критика и тон комплименти, нивните верни читатели.Без огромниот број на читатели немаше да бидат тоа што се денес – еден од најчитаните портали во Македонија. Crnobelo.com е портал кој има изброено над 2.5 милиони посети месечно што е огромен и задоволителен број. Имаат над 10 милиони прегледи на страниците месечно од коли се воодушевуваат и имаат желба се повеќе и повеќе да се трудат и да продолжат да го прават најдоброто како што го правеа и досега, што резултираше со огромен успех.

КОНТАКТ

VOLIM
Мобилен & вибер: +389 76 637 833
Е-поста: info@volim.com.mk
Инстаграм: volim_mk
Фацебоок: VolimMakedonija
АРОМАТИЗИРАНО ОВОШНО БИНО VOLİM 14.4 SHOT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *