Volim Ekonomski.mk – Економскиот свет од друга перспектива

април 4, 20200

Ekonomski.mk во време на турбулентна економија, Еkonomski.mk е тука за да ви пружи увид и подобро разбирање на случувањата што го формираат опкружувањето во кое ги носите вашите лични и професионални одлуки. Ekonomski.mk нивната намера е брзо и точно да ве информираат за настаните, трендовите и мислењата кои може да бидат релевантни за вас, вашиот бизнис, личните финансии и љубопитност. Еkonomski.mk е групиран од неколку области кои ги содржат последните вести и анализи од макроекономијата, финансиите, компаниите, берзите. Пренесува стручни совети и препораки за градењето на кариерата и менаџирањето на личните финансии.

Еkonomski.mk е замислен како веб страница на заедницата и ве охрабруваме да учествувате во креирањето на содржините со ваши ставови, коментари, слики и видеа, да ги следите тука и на социјалните мрежи и да го изразите вашето мислење. Економски  брои околу 3 милиони посетители месечно, што го става на првото место на листата за прегледи на македонските форуми и страници. Ekonomski.mk на економски.мк имаме безброј опции за се што ве интересира да погледнете. Од најновите и најпопуларни,најактуелни вести, најнови информации поврзани со спортот, за обожавателите на спортот, љубителите на стилот, шоу – бизнисот, омнибус, футурама, сите популарни интервјуа во полето – интервју, и најактуелните фотографии.

Ekonomski.mk исто така економски.мк како најпопуларна и најпосетувана страница ви дава одлична можност да гледате TV во живо каде и да сте и кога и да посакате да гледате ваше омилено шоу, емисија или да не ја пропуштите вашата омилена серија. Ekonomski.mk Имате можност преку опцијата Речник – да преведете се што ви е потребно од било кој странски јазик, форумот кој веќе го спомнавме за зближување на читателите и помош за информации и споделени искуства на одредени теми. Ekonomski.mk Од друга страна во вашето слободно и монотоно време можете да ги уклучите интересните игри на идивиди.мк во кои ке се внесете максимално и ке се опуштите.

КОНТАКТ

VOLIM
Мобилен & вибер: +389 76 637 833
Е-поста: info@volim.com.mk
Инстаграм: volim_mk
Фацебоок: VolimMakedonija
АРОМАТИЗИРАНО ОВОШНО БИНО VOLİM 14.4 SHOT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *