Volim Fluffy Skopje

април 3, 20200

Fluffy Skopje, кое не остава никого рамнодушен . Никој неможе да одолее на уникатниот и незаборавен вкус на мини палачинките кои ги подготвува Fluffy. Една поинаква димензија на палачинки кои се разликува од било кој други, со огромен избор , толку меки а толку вкусни.Fluffy Skopje оргинален и нов начин да ги задоволите желбите на сите оние кои навистина уживаат во слатките задоволства.Fluffy Skopje добредојдовте во слаткиот свет на пуфкастите мини палачинки! Супер вкусни пуфкасти мини палачинки прелиени со слатки преливи и крцкави додатоци.  Fluffy се правени по оригинален Холандски рецепт, подготвени на начин специјализиран за таа намена.

Fluffy Skopje комбинација од Fluffy по која со сигурност ќе се вратите.Има голем избор на видови , зависно од вашата желба и вашиот омилен вкус. Back to school – 10 мини палачинки, нутела и MM бонбони, We were on a break – 10 мини палачинки, Киндер буено прелив, малина и орео, Khalessi – 10 мини палачинки, Киндер буено прелив, бело чоколадо, плазма, наполитанки, Raspberry coconut- 10 мини палачинки, бело чоколадо, малина, органски чипс од кокос, Ferrero Balkan –  10 мини палачинки, темно чоколадо, лешник и јадро наполитанки, Twix – 10 мини палачинки, карамела крем, темно чоколадо и плазма, омиленото Snickers- 10 мини палачинки , сникерс крем со кикиритки, путер од кикиритки, темно чоколадо, Peanut butter jelly- 10 мини палачинки, путер од кикиритки , малина и бадем, Nutella Plazma – 10 мини палачинки, нутела и плазма.

Fluffy Skopje нудат и одлични австриски благи кнедли со широк асортиман на вкусови и тоа – Порција со кнедли полнети со јагода, валкани во плазма кекс, прелиени со нутела. Порција кнедли полнети со кајсија, валкани во мак, прелиени со ванила, кнедли полнети со шумско овошје , валкани во орео, прелиени со киндер буено.Fluffy Skopje порција кнедли полнети со крем од кокос и лешници, валкани во кокос и прелиени со бело чоколадо и др.

КОНТАКТ

 

VOLIM
Мобилен & вибер: +389 76 637 833
Е-поста: info@volim.com.mk
Инстаграм: volim_mk
Фацебоок: VolimMakedonija
АРОМАТИЗИРАНО ОВОШНО БИНО VOLİM 14.4 SHOT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *